АКЛ

У період з 25 листопада по 10 грудня 2021р.

Без названия
 У період з 25 листопада по 10 грудня 2021р. учасники освітнього процесу ліцею будуть брати участь у Всеукраїнській...

 У період з 25 листопада по 10 грудня 2021р. учасники освітнього процесу ліцею будуть брати участь у Всеукраїнській кампанії «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблеми подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Період кампанії «16 днів проти насильства» охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

01 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

02 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

03 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

05 грудня – Міжнародний день волонтера;

06 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 Згідно методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України (Лист № 4/196-21 від 17.11.2021) в ліцеї заплановано тематичні уроки, вебінари, лекції, години спілкування та інші заходи з урахуванням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641.

В умовах світової пандемії COVID-19 та переходом на здобуття освіти в дистанційній формі, значно зросла кількість часу, який здобувачі освіти проводять в мережі Інтернет, що не лише шкодить здоров’ю, а й збільшує ймовірність потрапляння під вплив різноманітних ризиків в цифровому середовищі.

Для підвищення обізнаності учасників рекомендовано проводити інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи щодо запобігання насильству та експлуатації дітей в цифровому просторі, використовуючи довідкові матеріали, розміщені на сайті Міністерства освіти і науки https://stop-sexting.in.ua/category/materials/.

Радою Європи спільно з Українським фондом «Благополуччя дітей» за сприяння Міністерства освіти і науки України в рамках проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» підготовлено інформаційні матеріали, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищезазначених днів, зокрема:

  • Правила безпеки для підлітків;

  • Інформація для батьків про побудову довірливих взаємин з підлітками;

Вказані матеріали розміщені на сайті Українського фонду «Благополуччя дітей» зокрема: https://childfund.org.ua/diialnist/shkola-bezpeki-tyam.

Інші матеріали проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» доступні на сайті Офісу Ради Європи в розділі «Підвищення обізнаності та запобігання» https://www.coe.int/uk/web/kyiv/home, зокрема:Діяльність «гарячих ліній» за номерами:

1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних) та 527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

 

 

 

День української писемності та мови

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду