АКЛ

Самоврядування

Самоврядування в ліцеї

Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Загальний зміст його зрозумілий, термін сталий і не викликає необхідності його тлумачення з різних позицій

В ліцеї прийнято Статут учнівського самоврядування, підписано угоду про співпрацю з батьківськими активами та адміністрацією школи, розроблено спільний план дій. Учнівське самоврядування в нашій школі є дійсно дієвою структурою, яка приймає участь в керуванні учбово - виховним процесом. Проводяться акції, різноманітні рейди, багато уваги приділяється організації змістовного дозвілля учнів.

Департамент внутрішніх справ: Формування в учнів господарського ставлення до ліцею, формування самоповаги та поваги до учнів ліцею, вміння відстоювати свою думку; запровадження комітетів, які допоможуть координувати роботу класного самоврядування: комітет з питань захисту прав дитини, комітет з питань координування та перевірки загальноприйнятих правил ліцею, комітет розв'язання конфліктних ситуацій, комітет по роботі з правопорушниками; створення учнівських рад: учнівська рада, що відповідає за чергування по школі, учнівська рада, що відповідає за збереження шкільного майна, учнівська рада, що стежить за відвідуванням учнями школи, учнівська рада, що відповідає за наявність в учнів форми.

Департамент здоров'я та милосердя: Шефська допомога ветеранам, самотнім людям, інвалідам; збирання одягу та шкільного приладдя для будинків сиріт, проведення доброчинних заходів, акцій. Участь у таких районних акціях: «Від серця до серця», «Солдату на добру згадку», «Новий рік без самотності» та ін..

Департамент інформації та преси: Пошук нових форм діяльності друкованого органу учнівського самоврядування „Крила України"; Тісна співпраця з редакцією газети «Ліцей» залучення до роботи над проектом класних лідерів учнівського самоврядування. З 2009 року в ліцеї працює телестудія.

Департамент культури: Розвиток творчих можливостей учнів ліцею, залучення їх до культурно-масової роботи; організація змістовного творчого дозвілля: екскурсії, загальноліцейні свята, презентації тощо; виявлення та заохочення талановитих учнів школи.

Департамент науки і освіти: Контроль за успішністю учнів, робота з обдарованими дітьми, створення консультаційного центру для невстигаючих учнів, створення центру по організації інтелектуальних вікторин, конкурсів та брейн-рингів, сприяння по організації шкільних олімпіад та захисту МАНівських робіт.

Департамент спорту і туризму: Залучення ліцеїстів до активної діяльності яка б сприяла збереженню та зміцненню здоров'я людей, проведення спортивних заходів. Співпраця з департаментом здоров'я та милосердя, проведення акцій «За здоровий спосіб життя.»

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі № 427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі 201 (від станції М "Шулявська". до зупинки "вул. М.Донця")

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Самоврядування