АКЛ

Правила прийому до ліцею

                                                                                                                       ПРАВИЛА
                                                                             конкурсного приймання дітей до Авіакосмічного ліцею
                                                                             Національного авіаційного університету (НАУ) м. Києва

Авіакосмічний ліцей Національного авіаційного університету м. Києва знаходиться у комунальній власності Солом'янської районної ради в м. Києві, утримується за кошти місцевого районного бюджету та користується майном Національного авіаційного університету (далі НАУ).
Авіакосмічний ліцей НАУ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", іншими законодавчими актами України, указами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, інших центральних органів влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, що регулюють діяльність навчальних закладів системи середньої освіти, власним Статутом.
В Авіакосмічному ліцеї мова навчання - українська, профіль навчання - фізико-математичний і запроваджено поглиблене вивчення предметів: інформатика, англійська та українська мови.
На вступ до Авіакосмічного ліцею НАУ мають право громадяни України віком 14 - 16 років, які закінчили 8, 9 класи загальноосвітньої школи або відповідний клас гімназії, ліцею. Прийом учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі.

До участі в конкурсі допускаються учні на підставі заяви батьків або осіб, які їх заміняють, табеля успішності учня або копії свідоцтва про базову загальну середню освіту (якщо учень вступає до 10 класу ліцею).
До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають їхні навчальні досягнення.
Конкурсні випробування проводяться в усно-письмовій формі (письмова робота та співбесіда).
Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 11 класу ліцею, проводяться за наявності вільних місць.
До ліцею зараховуються учні, які успішно пройшли конкурсні випробування, з урахуванням середнього балу табеля або свідоцтва про базову загальну середню освіту.
Діти пільгових категорій зараховуються до ліцею на особливих умовах, згідно п 2.10 "Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)" затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003 №389.
Якщо учні, їх батьки або особи, які їх заміняють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.
Директор ліцею несе персональну відповідальність за дотримання вимог Правил конкурсного приймання. Зарахування здійснюється за тиждень до початку навчального року за наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії.
 
 До ліцею подаються такі документи:
-               копія свідоцтва про народження;
-               особова справа;
-               документ про наявний рівень освіти (свідоцтво про базову загальну середню освіту, табель);
-               індивідуальна медична картка та листок щеплень встановленого зразка.
 
Учні, які зараховані до ліцею, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються наказом директора. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.
Учні ліцею повинні дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку Національного авіаційного університету та Авіакосмічного ліцею НАУ м. Києва. Батьки забезпечують ліцеїстів формою встановленого зразка.

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Правила прийому до ліцею