АКЛ

Про ліцей

 
 
 
 
Талановита молодь пов'язує своє майбутнє з Авіакосмічним ліцеєм.
 

 Хочете знати, що таке надійне майбутнє? А свідомий професійний вибір? А гарантована вища освіта на основі держзамовлення? А впевненість в успішному переході від статусу випускника до статусу студента? А відсутність психологічного бар'єру при вступі до провідного університету країни? Якщо вас цікавлять такі «дрібнички», завітайте до Авіакосмічного ліцею Національного авіаційного університету.
Авіакосмічний ліцей НАУ - навчальний заклад з фізико-математичним профільним навчанням і допрофесійною підготовкою старшокласників, діяльність якого відповідає вимогам сучасності.
Особливістю ліцею є те, що:
-  по-перше, він входить до структури НАУ;
-  по-друге, ліцеїсти не просто спостерігають за студентським життям в університеті, а беруть в ньому активну участь, що дозволяє у майбутньому швидше адаптуватись до навчального процесу ВНЗ;
-   по-третє, в ліцеї навчаються учні, починаючи з 9 класу (а це за результатами психологічних досліджень вік професійного пошуку), що дозволяє зосередитись педагогічному колективу на вікових особливостях юнацтва, їх потребі у професійному самовизначенні.
Колись відомий учений Жуковський сказав, що людина полетить, спираючись не на силу м'язів, а на силу свого розуму. Цю істину глибоко усвідомлюють в Авіакосмічному ліцеї. І річ не лише в тім, що випускники його поповнюють лави студентів Національного авіаційного університету - майбутніх спеціалістів таких наукомістких галузей, як авіація та космонавтика. Річ у тім, що сучасна молода людина повинна добре орієнтуватися в складному технологічному суспільстві, яке зазнає динамічних змін. Для цього кожен повинен відточувати власний інтелект, якого, як відомо, забагато не буває. Планета - це, звичайно, колиска розуму, але не можна ж вічно жити в колисці. Може, саме тому людина і прагнула розвідати космічний простір. Та навіть якщо ви не пов'яжете свою долю з авіацією, ви не можете не усвідомлювати, що сучасне життя вимагає максимальної реалізації кожної особистості у відповідності до її покликання, обдарованості, здатності до творчого пошуку. Саме в цьому вбачають своє головне завдання ліцейні педагоги, які використовують у своїй діяльності новітні здобутки освітянської думки та потужний інтелектуальний ресурс Національного авіаційного університету. Ці люди живуть за університетським девізом: VIVERE! VINCERE! CREARE! - ЖИТИ! ТВОРИТИ! ПЕРЕМАГАТИ! Зрештою, головним для Учителя є вміння поєднувати високий професіоналізм, віртуозне володіння виховними прийомами та безпосередність у спілкуванні. Дружна учительська сім'я ліцею - це досвідчені педагоги, з відповідними знаннями і навіть науковими ступенями, як наприклад, директор закладу - Земляна Галина Іванівна, Заслужений працівник освіти України, кандидат філологічних наук. Але існує той «спільний знаменник», що об'єднує всіх вчителів Авіакосмічного ліцею: збережені в дорослому житті неперебутні цінності досвітньої зорі людської долі - власного дитинства.
Тому навчання в ліцеї має свої переваги: якісне викладання основ наук, реально висока результативність вступу випускників до  Національного авіаційного університету під час державної підсумкової атестації, демократична усно-письмова форма співбесіди при вступі до ліцею після 8 та 9 класу звичайної школи.
У стінах ліцею розпочинається ґрунтовна теоретична та практична підготовка старшокласників до науково-дослідницької роботи під керівництвом Малої академії наук „Дослідник".
До послуг ліцеїстів: науково-технічна бібліотека, спортивний комплекс, медичний центр, підприємство студентського харчування, центр культури та мистецтв, навчальний ангар, кафедри університету. Ліцеїсти беруть участь у науково-практичних конференціях регіонального, всеукраїнського, міжнародного рівнів, що проходять на базі університету, залучені до розробки наукових курсових робіт (проектів). Для проведення навчальних занять та спецкурсів (за напрямами підготовки фахівців НАУ) залучається науково-педагогічний склад університету.
Ліцеїсти беруть участь у різноманітних студентських конкурсах, змаганнях, популярних серед студентської молоді гри КВК, „Студвесна", "Міс НАУ" тощо.
Серед зелених газонів, фруктових дерев та затишних алей, схований між двома столичними проспектами - Космонавта Комарова та Відрадним, - височить навчальний заклад, що має гучну назву: Авіакосмічний ліцей. Уже майже десять років готує ліцей студентське поповнення для Національного авіаційного університету. Мабуть, найкращою характеристикою закладу є слова-відгуки його випускників:
-     Хоч ліцей дав змогу пересвідчитись, що існує така річ, як конкуренція, проте мої однокласники завжди допомагали один одному, ставали за своїх одногрупників горою. (Випуск - 2003 р.)
-     В попередній школі особисто мені завжди вдавалося «викрутитися», у ліцеї, шановні друзі, це не пройде. Мої перші враження від навчання тут - переляк і невпевненість. Лиш тепер розумію: за два роки ліцей виховав з мене вольову, дисципліновану, наполегливу людину. (Випуск - 2004 р.)
-     Ліцей дав нам не тільки педагогів-професіоналів, якісні умови навчання та цікаве дозвілля. Поклавши руку на серце, можемо сказати: ми були не просто учнями. Прагнучи стати кращими, здобували собі визнання перемогами на олімпіадах і конкурсах, ставали міністрами та президентами, журналістами та редакторами, лідерами-інтелектуалами та зірками сцени. Ліцею, ти в наших спогадах - назавжди. (Випуск - 2005 р.)
-     У ліцеї ми проводили більшу частину свого часу. Рідний дім ці два роки ми бачили менше, ніж ліцей. Ніхто не поспішав бігти додому після уроків, які можна було назвати боротьбою у світі математики та програмування. Були ще футбольні чемпіонати, КВНівська команда, виборчі «баталії», новини ліцейної газети та все те, що не можна було проґавити. (Випуск - 2006 р.)
-    У ліцеї була можливість самореалізації у двох найважливіших сферах: наука і культура. Але головним є те, що Авіакосмічний ліцей допомагає всім, хто в ньому навчається, увійти в доросле життя з високо піднятою головою. (Випуск - 2008 р.)
Отже, Авіакосмічний ліцей НАУ - це реальна можливість не тільки як слід підготуватися до навчання у вищому навчальному закладі, а й одразу ж вирішити питання вибору професії, визначальне в людській долі, однак завжди дуже складне.
Залунала спокійна музика, а ліцеїсти раптом метушливо розбігаються по навчальних аудиторіях. Чого б це? Дзвінка ніби не було. Хтось з учнів, заклопотано пробігаючи, швидко пояснює, що в ліцеї все по-іншому: навіть закличне, естетично безлике звучання шкільного дзвінка замінене ненав'язливими , гармонійними звуками відомої мелодії. На урок - одної, з уроку - іншої. Так і живе затишний ліцейний корабель: ніби пливе під чарівливі звуки  своїх мелодій, чітко тримаючись міцних орієнтирів у бурхливому освітянському океані.

Наша адреса:
Проспект Відрадний, 4, м. Київ, 03061 Україна
Тел:   (044) 497-41-45,
факс: (044) 406-72-23

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі № 427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі 201 (від станції М "Шулявська". до зупинки "вул. М.Донця")

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Про ліцей