АКЛ

Останній дзвоник АКЛ НАУ 2021

56360

У Авіакосмічному ліцеї  імені І. Сікорського НАУ м. Києва пролунав «Останній дзвоник».

 

31 травня 2021 року о 9-00 в Авіакосмічному ліцеї ім. І.Сікорського НАУ м. Києва відбулось свято Останнього дзвоника на площі біля ЦКМ НАУ. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах 80 випускників - ще вчора вони були дітьми, а сьогодні вже зробили крок в доросле життя!

Останній дзвоник – прекрасна традиція нашого ліцею, справжнє свято вчителів та учнів. На святі були присутні викладачі ліцею та ректорат Національного авіаційного університету. Із щирими напутніми словами до випускників виступила директор ліцею Земляна Галина Іванівна та висловила подяку батькам за виховання, за підтримку і за розуміння, а гостям - за те, що вони завжди поруч, за їхню надійність і допомогу ліцею.
Ректор Національного авіаційного універтитету Максим Луцький привітав випускників: «Я вірю, що сьогоднішній день стане початком нового етапу вашого життя – всі двері відкриті для вас, і пам’ятайте - немає нічого неможливого!»
Окремо ректор з подякою звернувся до викладачів та батьків.
«Дякуємо Вам за щоденну працю та вагомий внесок в становлення наших дітей», - сказав він.
Голова Вченої ради НАУ, ректор НАУ 2008-2015 р.р. Микола Кулик привітав та запросив майбутніх абітурієнтів приєднатися до сім’ї Національного авіаційного університету.
Перед випускниками виступили дівчатка з Atlantida Sport Dance School Хіп-Хоп команда Бронзові призери чемпіонату України з черліденгу 2021, керівницею яких є наша випускниця 2007 року Alexandra Dolinskaya . 
Також на свято Останнього дзвоника завітали маленькі майбутні ліцеїсти, які побажали випускникам вдало здати ЗНО та потрапити у чудовий світ НАУ.
І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник в руках Солодюка Андрія (401 група), золотого медаліста, багаторазового переможця Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів: хімії та біології та Кошевої Анни (401 група), переможниці Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук (секція «психологія» та «хімія»).
Традиційно випускники випустили повітряні кульки, кинули монети та випустили голубів. Кульмінацією свята став вальс випускників з класними керівниками та випускників ліцею минулих років: Прохоренка Владислава (2014р.) та Безвершенко Крістіни (2020р.) 
Найбільш зворушливим моментом став провід випускників під рушниками, яких осипали батьки пшеницею на долю, на достаток, на успіх, на щасливу життєву дорогу.
Тож бажаємо нашим випускникам успіхів у всіх їхніх починаннях!
--
Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м. Києва

 10592988331927319277074397310

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду