АКЛ

Виїзна акція центру зайнятості

IMG 4308З метою ознайомлення учнів з класифікацією професій, вимогами, які ставить професія до людини, надання порад щодо вибору професії в Авіакосмічному ліцеї ім.І.Сікорського НАУ м. Києва відбулася виїзна акція Київського міського центру зайнятості в рамках Профорієнтаційного Фестивалю «ПРОФFEST – 2019».

В рамках Профорієнтаційного Фестивалю «ПРОФFEST – 2019» Солом’янською районною філією КМЦЗ було проведено конкурс твору - есе - «Професія моєї мрії» для учнів 8-9 класів ліцею.

Мета конкурсу – надихнути школярів визначитись зі своїми цілями на майбутнє, обрати улюблену професію та працювати і будувати свою кар’єру в Україні.
В своїх творчих роботах учні окреслили перспективи самореалізації в обраній професії та описали, який вклад у розвиток рідної країни вони планують зробити в майбутньому.

Переможцями конкурсу стали: І місце - учні 201 групи Верес Марія та Безсмертний Михайло; ІІ місце – Левер Марина, Заря Анна ( 201 група) та Кривопишина Олена, Петрова Аврора (102 група). За результатами конкурсу переможці отримали подарунки термокружки «Au Lait», флешк-диск 8 ГБ, блокноти та ручки з логотипом від служби зайнятості.

Подібні профорієнтаційні заходи допомагають молоді краще зрозуміти себе, визначити цілі, повірити у власні можливості та розвиватися і бути щасливими у обраних ними професіях. Адже Україна – чудове місце для того, щоб реалізувати свої професійні можливості.

IMG 4309IMG 4311IMG 4310

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду