АКЛ

У День Збройних сил України учні АКЛ НАУ відвідали поранених бійців в Головному військовому клінічному госпіталі м.Києва.

IMG 4261

У День Збройних сил України учні АКЛ НАУ відвідали поранених бійців в Головному військовому клінічному госпіталі м.Києва.

Лідери учнівської організації «Крила України» Авіакосмічного ліцею ім.І.Сікорського НАУ м.Києва Горжій Вікторія та Білоус Діана на чолі з заступником директора з виховної роботи ІванюкТ.В. та педагогом-організатором Валуйською Ю.Є. 6 грудня 2019 року відвідали поранених бійців в Головному військовому клінічному госпіталі м.Києва, привітали їх з Днем Збройних сил України та передали подарунки від учнівського, батьківського та педагогічного колективів ліцею.

Учні, вчителі та батьківська громадськість нашої ліцею неодноразово підтримували учасників АТО, ООС, надсилаючи їм малюнки, смачні гостинці, одяг, предмети особистої гігієни, теплі речі, щиро сподіваючись, що це все зможе їм хоч трішки допомогти.

Сьогодні, у святковий день, лідери були поряд із тими, кому внеобхідна увага та підтримка. Діти побували у палатах хірургічногЧемаро та травматологічного відділень, подарували листівки, у якій висловили власні побажання, смачні подарунки, а головне - свою любов, щирість, повагу, підтримку та подяку.

Ліцеїсти мали змогу поспілкуватися з воїнами, що брали безпосередню участь у військових діях. Слухаючи розповіді поранених бійців: 95 ДШБр, 128 ОШБр, 169 РТГр, усі ще раз відчули увесь жах і безглуздя війни. Відвідувачам було морально й емоційно важко, зашкалювало співчуття, повага й, навіть, страх, однак вираз вдячності на обличчях бійців надавав мужності й надії.

У кожній палаті відчувалася віра постраждалих у перемогу. Найбільше воїни радіють, коли діти приносять їм не речі першої необхідності , а дитячі листи з подякою.

Нехай Божа Матір боронить наших захисників, а нас усіх благословляє на добрі справи, самопожертву заради ближнього, зміцнює нашу віру, дарує наснагу і мир!

Все буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!

IMG 4227IMG 4231IMG 4222IMG 4260

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна "Я люблю тебе, Авіакосмічний ліцей!!!" Випускники-2020! До вас звертаються випускники АКЛ НАУ-2007 року. У День Збройних сил України учні АКЛ НАУ відвідали поранених бійців в Головному військовому клінічному госпіталі м.Києва.