АКЛ

Cписки груп на 2019-2020 навчальний рік

magis-500x350

Cписки груп на 2019-2020 навчальний рік.

 

Список учнів 101 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Александров Олексій Денисович
2 Борознюк Володимир Миколайович
3 Борознюк Марія Миколаївні
4 Бурун Аліна Вікторівна
5 Войтенко  Федір Сергійович
6 Глєбчук  Станіслав Вячеславович
7 Глушко Анастасія Олександрівна
8 Гребеник Андрій Олександрович
9 Даценко Марія Андріївна
10 Дерев'янко Артем Віталійович
11 Затовський Григорій Ігорович
12 Карачка Анастасія Василівна
13 Коломієць Марія Олександрівна
14 Криворука Максим Валентинович
15 Кузьменко Максим Вадимович
16 Лєснічук Олексій Дмитрович
17 Лукашук Ілля Павлович
18 Мокринський  Роман Ростиславович
19 Моргун Євгеній Володимирович
20 Остаписько Вікторія Олександрівна
21 Пєєва Наталія Романівна
22 Радченко Вероніка Костянтинівна
23 Семенко Ірина Вікторівна
24 Сень Анжеліка Русланівна
25 Сєдих Юлія Едуардівна
26 Соловей Олександр Едуардович
27 Царенок Дарія Вікторівна
28 Цвілій Марія Олексіївна
29 Шталінберг Максим Миколайович
30 Якушевський Георгій Юрійович

 

Класний керівник: Харченко Лариса Анатоліївна каб№ 201

 

Список учнів 102 групи АКЛ НАУ                   

№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Айдачич Ярослав Деянович
2 Алєксєєнко Іван Олександрович
3 Бондар Дарія Миколаївна
4 Гармаш Олександра Олегівна
5 Гетман Марія Костянтинівна
6 Голубчик Назар Олександрович
7 Гура  Олександра Леонідівна
8 Іщук Віра Сергіївна
9 Калінічев Антон Андрійович
10 Качковська Катерина Сергіївна
11 Кіріченко Данило Юрійович
12 Кончаківський Данило Олександрович
13 Корабльов Максим Олегович
14 Кривопишина Олена Олексіївна
15 Кущевський Денис Романович
16 Литвин Дмитро Ігорович
17 Мацапура Максим Сергійович
18 Моруга Вадим Анатолійович
19 Остапчук Дарина Костянтинівна
20 Петрова Аврора Юріївна
21 Полегешко Вікторія Олександрівна
22 Сафронова Віра Вадимівна
23 Сергійчук Михайло Сергійович
24 Соколов Роман Вікторович
25 Тарнавський Марк Валентинович
26 Хайкова Дар'я Олексіївна
27 Хоменко Катерина Олександрівна
28 Чайка  Андрій Федорович
29 Чарнецька  Дар'я Дмитрівна
30 Ятченко Семен Класний керівник: Олійник Тетяна ВолодимирівнаВолодимирович

Класний керівник: Олійник Тетяна Володимирівна каб. № 210

Список учнів 201 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Азза Юлія Володимирівна
2 Бачинський  Владислав Олександрович
3 Безсмертний Михайло Олександрович
4 Боднар Борис Мирославович
5 Брунь Денис Ігорович
6 Верес  Марія Олександрівна
7 Деркач Олексій Владиславович
8 Заря Анна Дмитрівна
9 Зінчук Олександр Сергійович
10 Ільчук Кірілл Михайлович
11 Калінічев Андрій Андрійович
12 Кашкарьов Кирило Олексійович
13 Коваленко Микита Олексійович
14 Кононенко Марк Дмитрович
15 Левер Марина Валеріївна
16 Неклега Вікторія Віталіївна
17 Пелиховська Єлізавета Романівна
18 Полозов Денис Альбертович
19 Рудь Богдан Васильович
20 Сидорін Данііл Олексійович
21 Скорбатюк Олександр Олегович
22 Станко Олексій Петрович
23 Старостюк Дарія Олегівна
24 Сьомка Віктор Вікторович
25 Тимко Денис Андрійович
26 Харченко Марія Володимирівна
27 Циба Михайло Євгенович
28 Шайгородський Андрій Юрійович

Класний керівник: Голікова Людмила Григорівна каб. №301

Список учнів 202 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Буайта  Фуад-Давід Булосович
2 Василенко Анна В'ячеславівна
3 Гавриченко Анна Олексіївна
4 Гайдамаченко Анастасія Олександрівна
5 Досмухамедов Алі Ришатович
6 Д'яченко Олексій Богданович
7 Загребельна Марина Дмитрівна
8 Здоровець Руслан Юрійович
9 Зінченко Андрій Олександрович
10 Казаков Кирило Кирилович
11 Киричок Дмитро Юрійович
12 Козлова Поліна Павлівна
13 Костюк Віта Володимирівна
14 Кошенко Марічка Сергіївна
15 Куца Лілія Василівна
16 Лебідь Софія Віталіївна
17 Левко Любомир Олексійович
18 Магдич Михайло Олександрович
19 Нікітін Єгор Денисович
20 Паюк Дмитро Олександрович
21 Пількевич Нікіта Олександрович
22 Рогаткін Костянтин Сергійович
23 Сабіров Іван Юрійович
24 Снісар Владислав Юрійович
25 Ткачук Володимир Станіславович
26 Фадіна Софія Олегівна
27 Шевчук Арсеній Сергійович
28 Юрко Олексій Михайлович
Класний керівник: Казмірчук Юлія Владиславівна
каб. № 308
Список учнів 203 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Богданович Іван Максимович
2 Воробей Артем Олегович
3 Глущенко Анна Олександрівна
4 Гусар Костянтин Сергійович
5 Єрлін Юрій Євгенович
6 Задворних Богдана Костянтинівна
7 Кіч Роман Олександрович
8 Койда Костянтин Миколайович
9 Локтіонов Віктор Іванович
10 Лясковський Максим Юрійович
11 Мандрик Анна Костянтинівна
12 Попов Сергій Сергійович
13 Поцілуєнко Вероніка Сергіївна
14 Строкач Денис Дмитрович
15 Удовенко Артем Юрійович
16 Царенок Арсеній Вікторович
17 Чуєва Ольга Юріївна
18 Шевчук Олександр Олегович
Класний керівник:   Фатєєва Вікторія Вікторівна
каб. № 402
Список учнів 301 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Гринько Анна Сергіївна
2 Екбал Самір Умар
3 Казмірчук Дарина Олегівна
4 Качулін Дмитро Дмитрович
5 Колосюк  Іван Антонович
6 Кошева Анна Вікторівна
7 Кривенко Олександр Володимирович
8 Кривошия  Всеволод Анатолійович
9 Круцюк Андріана Віталіївна
10 Кузьменко Денис Євгенович
11 Лазько  Єлизавета Денисівна
12 Лошаков Артем Васильович
13 Малько Ілля Владиславович
14 Назарчук Ілля Васильович
15 Перегон Артем Сергійович
16 Плінський Ярослав Володимирович
17 Погорілий В'ячеслав Артемович
18 Пономар Максим Юрійович
19 Розжувайло  Ольга Константинівна
20 Севертока Олексій Анатолійович
21 Склярук Артем Костянтинович
22 Скорбатюк Артем Олегович
23 Солодюк Андрій Віталійович
24 Сорокін  Вадим Олександрович
25 Сторожук Юлія Олегівна
26 Стратович Михайло  Ярославович
27 Твердохліб Тимофій Сергійович
28 Чібісов Єгор Геннадійович
29 Шапошніков Іван Сергійович
30 Шарипанова Аліна Антонівна
Класний керівник: Новоселецька Тетяна Борисівна
каб. №213

 

 

Класний керівник: Голікова Людмила Григорівна
каб. № 301
 списки груп 
Список учнів 302 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Авдєєнко Анастасія Вікторівна
2 Батталов Ілля Максимович
3 Бобков Данііл Володимирович
4 Бойко Михайло Володимирович
5 Войтушенко Анна Володимирівна
6 Волотовський Максим Олександрович
7 Гармаш Владімір Олександрович
8 Грохольський Богдан Анатолійович
9 Гуска Юлія Ігорівна
10 Діхтяренко Даніїл Олексійович
11 Кохан Ілона Сергіївна
12 Краєв Владислав Вадимович
13 Лисюк Анатолій Олександрович
14 Мар'янчук Алевтина Денисівна
15 Нудьга Анастасія Віталіївна
16 Огієвський Арсеній Андрійович
17 Омелянчук Володимир Святославович
18 Петров Аркадій Юрійович
19 Рощина Єлизавета Олександрівна
20 Садовський Микола Сергійович
21 Сиволоцький Микола Олександрович
22 Тавлуй Дмитро Олександрович
23 Тесьолкін Артем Дмитрович
24 Торгало Ігнатій Миколайович
25 Турчик Євгеній Ігорович
26 Чубар Михайло Євгенійович
27 Шатковська  Маргарита Вікторівна
28 Шикита Назар Миколайович
29 Юревич Борис Володимирович
Класний керівник: Щербатенко Олена Михайлівна
каб.111
Список учнів 303 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Березовський Дмитро Богданович
2 Бєлан Анастасія Олександрівна
3 Білоус Діана  Сергіївна
4 Вакуленко  Олександра Вікторівна
5 Горжій Вікторія Олександрівна
6 Донич Ілля Ігорович
7 Калачев Артем Олександрович
8 Кононюк Анастасія Вадимівна
9 Кривопишин Максим Олексійович
10 Кулик Валерія В'ячеславівна
11 Малікова Вікторія Євгенівна
12 Матківський Денис Вадимович
13 Міненко Ігор Дмитрович
14 Нестер Едуард Леонідович
15 Панченко Антон Олександрович
16 Пасічник Артем Володимирович
17 Перепелиця Богдан Олексійович
18 Пилипів Станіслав Сергійович
19 Подолян Вікторія Володимирівна
20 Пріліпкова Діана Валеріївна
21 Проскуріна Єва Юріївна
22 Проценко Маргарита Євгенівна
23 Пруднікова Анастасія Сергіївна
24 Самусь Нікіта Юрійович
25 Сидоренко Віктор  Павлович
26 Смертюк Софія Романівна
27 Сова Владислав Сергійович
28 Старунська Анастасія  Ігорівна
29 Шибецька Софія Олегівна
30 Яковенко Яна Олексаївна
Класний керівник: Тищенко Інна Миколаївна
каб. № 212
Список учнів 401 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Аблаєва Дарина Сергіївна
2 Бондарчук Діна Леонівна
3 Бутова Софія Андріївна
4 Веланський Даніла Олегович
5 Грязнова Дар'я Олегівна
6 Данилов Роман Петрович
7 Журавський Владислав Дмитрович
8 Загороднюк Олександр Володимирович
9 Коберник Юлія Максимівна
10 Коваленко  Віталія Петрівна
11 Литвинюк Станіслав Віталійович
12 Погорєлов Ярослав Всеволодович
13 Сальников Роман Вадимович
14 Семенова Катерина Олександрівна
15 Скачко Вероніка Володимирівна
16 Солін Дмитро Андрійович
17 Суботович Вікторія Олександрівна
18 Хромушин Станіслав Ігорович
19 Чернишов Костянтин Вікторович
20 Чернюк Тетяна Сергіївна
21 Шигаєв Кіріл Костянтинович
Класний керівник: Кулик Ганна Григорівна
каб. № 403
Список учнів 402 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Безвершенко Крістіна Сергіївна
2 Благой  Дмитро Сергійович
3 Войцехівська Катерина Валентинівна
4 Грицишина Валерія Олександрівна
5 Давидова Олександра Артемівна
6 Зіміна Людмила Дмитрівна
7 Зінченко Владислав Сергійович
8 Кириленко Данило Юрійович
9 Клобуков Олег Віталійович
10 Кондрашков Юрій Олександрович
11 Кузьменко Аліна Вячеславівна
12 Матвійчук-Юдін Олександр Олександрович
13 Овсепян Артем Мартіросович
14 Осадчий Данило Сергійович
15 Павлюк Марія Володимирівна
16 Пічугін Олександр Сергійович
17 Положенець Кіріл Олександрович
18 Прокопенко Іван Олександрович
19 Рігг Деніел Девід
20 Семенюк Анна Федорівна
21 Соломко Андрій Володимирович
22 Табачний Григорій Павлович
23 Третяков Іван Олегович
24 Христич Нікіта Олександрович
25 Шутова Анастасія Володимирівна
26 Щеглова Софія Михайлівна
27 Ястребінська Марія Євгеніївна
28 Норенко Ірина Юріївна
Класний керівник: Кравченко Наталія Василівна
каб. 208
Список учнів 403 групи АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Абрамчук Павло Максимович
2 Бабак Ірина Дмитрівна
3 Братащук  Дмитро Федорович
4 Врублевський Даніїл Євгенович
5 Горб  Єгор Сергійович
6 Зоря Матвій Іванович
7 Зубкова Анна Ігорівна
8 Камінський Артем Вадимович
9 Карюк Яна Андріївна
10 Козлов Денис Вадимович
11 Кузнєцов Андрій Андрійович
12 Кузьмінська Анастасія Сергіївна
13 Літвінов Давид Євгенович
14 Мазурок Дар'я  Максимівна
15 Маршал Матвій Сергійович
16 Матвєєва Вікторія Олексіївна
17 Нечипорчук Данило Євгенович
18 Петимко  Варвара Олегівна
19 Пугач Тимур Максимович
20 Сергеєв Олег Володимирович 
21 Ступаченко  Єлизавета Кирилівна
22 Терентьєв Роман Олександрович
23 Удачин  Артем Юрійович
24 Черков  Артем Ярославович
25 Чміль Олександра Сергіївна
26 Шмундир Микола Олексійович
27 Янченко Андрій Ігорович
28 Янчук Вікторія Миколаївна
Класний керівник: Аносова Ірина Анатоліївна
каб. № 401
Список учнів 404 групи АКЛ НАУ                            
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Андрійчук Анастасія Олександрівна
2 Бондарчук Анастасія Миколаївна
3 Бровко Артем Мирославович
4 Волошин Кіріл Ігорович
5 Грабован Дарія Романівна
6 Гудзінська Дарина Сергіївна
7 Дорошкевич Вікторія Олександрівна
8 Д'яченко Іван Богданович
9 Єщенко Софія Олександрівна
10 Житнік Євген Олексійович
11 Коваленко Олександр Володимирович
12 Кочубей Богдан Богданович
13 Куценко Вероніка Євгеніївна
14 Лу Ян Фен
15 Мельниченко Валерій Юрійович
16 Московчук Максим Ігорович
17 Назаренко Юрій Григорович
18 Решетар Олександра Ростиславівна
19 Роман Михайло Романович
20 Савостьянов Антон Сергійович
21 Шиманська Ксенія Юріївна
22 Яловський Олександр Олегович
Класний керівник: Чайковська Оксана Володимирівна
каб. № 404
на 2019-2020 навчальний рік.собою 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Cписки груп на 2019-2020 навчальний рік