АКЛ

Cписки учнів зарахованих за результатами конкурсних випробувань 2019

BL0CZCписки учнів АКЛ зарахованих за результатами конкурсних випробувань 2019 року

Список учнів 8 класу АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Айдачич Ярослав Деянович
2 Александров Олексій Денисович
3 Алєксєєнко Іван Олександрович
4 Бондар Дарія Миколаївна
5 Бурун Аліна Вікторівна
6 Гармаш Олександра Олегівна
7 Гетман Марія Костянтинівна
8 Глєбчук  Станіслав Вячеславович
9 Глушко Анастасія Олександрівна
10 Голубчик назар Олександрович
11 Гребеник Андрій Олександрович
12 Гура  Олександра Леонідівна
13 Даценко Марія Андріївна
14 Дерев'янко Артем Віталійович
15 Іщук Віра Сергіївна
16 Карачка Анастасія Василівна
17 Качковська Катерина Сергіївна
18 Коломієць Марія Олександрівна
19 Кончаківський Данило Олександрович
20 Кривопишина Олена Олексіївна
21 Криворука Максим Валентинович
22 Кузьменко Максим Вадимович
23 Кущевський Денис Романович
24 Лєснічук Олексій Дмитрович
25 Литвин Дмитро Ігорович
26 Лукашук Ілля Павлович
27 Мацапура Максим Сергійович
28 Моргун Євгеній Володимирович
29 Моруга Вадим Анатолійович
30 Остаписько Вікторія Олександрівна
31 Остапчук Дарина Костянтинівна
32 Петрова Аврора Юріївна
33 Пєєва Наталія Романівна
34 Полегешко Вікторія Олександрівна
35 Радченко Вероніка Костянтинівна
36 Сафронова Віра Вадимівна
37 Семенко Ірина Вікторівна
38 Сень Анжеліка Русланівна
39 Сергійчук Михайло Сергійович
40 Сєдих Юлія Едуардівна
41 Соколов Роман Вікторович
42 Соловей Олександр Едуардович
43 Тарнавський Марк Валентинович
44 Хайкова Дар'я Олексіївна
45 Хоменко Катерина Олександрівна
46 Царенок Дарія Вікторівна
47 Цвілій Марія Олексіївна
48 Чарнецька  Дар'я Дмитрівна
49 Шталінберг Максим Миколайович
50 Якушевський Георгій Юрійович

 

Список учнів 9 класу АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Азза Юлія Володимирівна
2 Безсмертний Михайло Олександрович
3 Богданович Іван Максимович
4 Боднар Борис Мирославович
5 Брунь Денис Ігорович
6 Буайта  Фуад-Давід Булосович
7 Василенко Анна В'ячеславівна
8 Верес  Марія Олександрівна
9 Гавриченко Анна Олексіївна
10 Гайдамаченко Анастасія Олександрівна
11 Глущенко Анна Олександрівна
12 Гусар Костянтин Сергійович
13 Дарвай Тарас Володимирович
14 Деркач Олексій Владиславович
15 Досмухамедов Алі Ришатович
16 Д'яченко Олексій Богданович
17 Єрлін Юрій Євгенович
18 Загребельна Марина Дмитрівна
19 Задворних Богдана Костянтинівна
20 Заря Анна Дмитрівна
21 Здоровець Руслан Юрійович
22 Зінченко Андрій Олександрович
23 Зінчук Олександр Сергійович
24 Ільчук Кірілл Михайлович
25 Казаков Кирило Кирилович
26 Калінічев Андрій Андрійович
27 Кашкарьов Кирило Олексійович
28 Киричок Дмитро Юрійович
29 Кіч Роман Олександрович
30 Коваленко Микита Олексійович
31 Козлова Поліна Павлівна
32 Койда Костянтин Миколайович
33 Кононенко Марк Дмитрович
34 Костюк Віта Володимирівна
35 Кошенко Марічка Сергіївна
36 Куца Лілія Василівна
37 Лебідь Софія Віталіївна
38 Левер Марина Валеріївна
39 Левко Любомир Олексійович
40 Локтіонов Віктор Іванович
41 Лясковський Максим Юрійович
42 Магдич Михайло Олександрович
43 Мандрик Анна Костянтинівна
44 Нікітін Єгор Денисович
45 Паюк Дмитро Олександрович
46 Пелиховська Єлізавета Романівна
47 Пількевич Нікіта Олександрович
48 Полозов Денис Альбертович
49 Поцілуєнко Вероніка Сергіївна
50 Рогаткін Костянтин Сергійович
51 Рудь Богдан Васильович
52 Сабіров Іван Юрійович
53 Сидорін Данііл Олексійович
54 Скорбатюк Олександр Олегович
55 Снісар Владислав Юрійович
56 Станко Олексій Петрович
57 Старостюк Дарія Олегівна
58 Строкач Денис Дмитрович
59 Тимко Денис Андрійович
60 Ткачук Володимир Станіславович
61 Удовенко Артем Юрійович
62 Фадіна Софія Олегівна
63 Харченко Марія Володимирівна
64 Царенок Арсеній Вікторович
65 Циба Михайло Євгенович
66 Чуєва Ольга Юріївна
67 Шайгородський Андрій Юрійович
68 Шевчук Арсеній Сергійович
69 Юрко Олексій Михайлович

 

Список учнів 10 класу АКЛ НАУ                   
№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові
1 Авдєєнко Анастасія Вікторівна
2 Батталов Ілля Максимович
3 Березовський Дмитро Богданович
4 Бєлан Анастасія Олександрівна
5 Білоус Діана  Сергіївна
6 Бобков Данііл Володимирович
7 Бойко Михайло Володимирович
8 Вакуленко Олександра Вікторівна
9 Войтушенко Анна Володимирівна
10 Волотовський Максим Олександрович
11 Гарбар Владислав Сергійович
12 Гармаш Владімір Олександрович
13 Горжій Вікторія Олександрівна
14 Гринько Анна Сергіївна
15 Грохольський Богдан Анатолійович
16 Гуска Юлія Ігорівна
17 Діхтяренко Даніїл Олексійович
18 Донич Ілля Ігорович
19 Екбал Самір Умар
20 Казмірчук Дарина Олегівна
21 Калачев Артем Олександрович
22 Качулін Дмитро Дмитрович
23 Клименко Олександр Віталійович
24 Клименко Микола Григорович
25 Колосюк  Іван Антонович
26 Кононюк Анастасія Вадимівна
27 Кошева Анна Вікторівна
28 Краєв Владислав Вадимович
29 Кривенко Олександр Володимирович
30 Кривопишин Максим Олексійович
31 Кривошия  Всеволод Анатолійович
32 Кругляк Марія Володимирівна
33 Круцюк Андріана Віталіївна
34 Кузьменко Денис Євгенович
35 Кулик Валерія В'ячеславівна
36 Лазько  Єлизавета Денисівна
37 Лисюк Анатолій Олександрович
38 Лобачева Маргарита Владиславівна
39 Лошаков Артем Васильович
40 Малікова Вікторія Євгенівна
41 Малько Ілля Владиславович
42 Мар'янчук Алевтина Денисівна
43 Матківський Денис Вадимович
44 Міненко Ігор Дмитрович
45 Назарчук Ілля Васильович
46 Нестер Едуард Леонідович
47 Нудьга Анастасія Віталіївна
48 Огієвський Арсеній Андрійович
49 Омелянчук Володимир Святославович
50 Панченко Антон Олександрович
51 Пасічник Артем Володимирович
52 Перепелиця Богдан Олексійович
53 Петров Аркадій Юрійович
54 Пилипів Станіслав Сергійович
55 Плінський Ярослав Володимирович
56 Подолян Вікторія Володимирівна
57 Пономар Максим Юрійович
58 Пріліпкова Діана Валеріївна
59 Проскуріна Єва Юріївна
60 Проценко Маргарита Євгенівна
61 Пруднікова Анастасія Сергіївна
62 Розжувайло  Ольга Константинівна
63 Роленко Вікторія Вікторівна
64 Рощина Єлизавета Олександрівна
65 Садовський Микола Сергійович
66 Самусь Нікіта Юрійович
67 Севертока Олексій Анатолійович
68 Сиволоцький Микола Олександрович
69 Сидоренко Віктор  Павлович
70 Склярук Артем Костянтинович
71 Скорбатюк Артем Олегович
72 Смертюк Софія Романівна
73 Сова Владислав Сергійович
74 Солодюк Андрій Віталійович
75 Сорокін  Вадим Олександрович
76 Старунська Анастасія  Ігорівна
77 Сторожук Юлія Олегівна
78 Стратович Михайло  Ярославович
79 Тавлуй Дмитро Олександрович
80 Твердохліб Тимофій Сергійович
81 Тесьолкін Артем Дмитрович
82 Торгало Ігнатій Миколайович
83 Чібісов Єгор Геннадійович
84 Чубар Михайло Євгенійович
85 Шапошніков Іван Сергійович
86 Шарипанова Аліна Антонівна
87 Шатковська  Маргарита Вікторівна
88 Шибецька Софія Олегівна
89 Шикита Назар Миколайович
90 Юревич Борис Володимирович
91 Яковенко Яна Олексаївна

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Cписки учнів зарахованих за результатами конкурсних випробувань 2019