АКЛ

ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Комп’ютерні системи та мережні технології»

IMG 2096

28 березня 2019 року на базі Національного авіаційного університету відбулася ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Комп’ютерні системи та мережні технології». Участь у конференції та секційних засіданнях узяли 31 учень-член МАН України з 14 областей нашої держави, серед них ‑ учні 8-11 класів та їх наукові керівники. Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м. Києва достойно представили Авдєєнко Анастасія та Шатковська Маргарита, учениці 202 групи.


На пленарному засіданні учні прослухали доповіді науковців університету за темою: «Реконфігуровані апаратні платформи для підтримки технології», «Сучасна мережна екосистема інтернету речей», «Методи штучного інтелекту при оптимізації роботи мікропроцесорних систем» та «Swiss knife of embedded systems».
Заслухавши наукові доповіді учасників, керівник секції, доцент Микола Гузій, відзначив високий науковий рівень учасників та значимість їх науково-дослідницьких ідей для подальших перспективних інноваційних досліджень. За результатами роботи конференції, молоді дослідники отримали збірки тез та Сертифікати МАН.
Ми впевнені, що така талановита учнівська молодь станете в майбутньому елітою української нації та перетворить нашу державу на потужну високотехнологічну країну світу!

IMG 2097IMG 2098IMG 2099IMG 2100

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Комп’ютерні системи та мережні технології»