АКЛ

Третій етап міського конкурсу "Прес-бій"

2    28 лютого 2019 р. у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся третій етап міського конкурсу "Прес-бій". Конкурс поділявся на 2 етапи: "Фотовікторина" і "Інтерактивне завдання". Команді прес-центру ліцею у складі: Авдєєнко Анастасії, Горжій Вікторії, Клобукова Олега, Куцої Лілії необхідно було зробити креативне селфі з урахуванням усіх можливих негараздів заднього фону, композиції і камери.

Попeрeду останній етап!!!

 

1

228 лютого 2019 р. у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся третій етап міського конкурсу "Прес-бій". Конкурс поділявся на 2 етапи:"Фотовікторина" і "Інтерактивне завдання". Команді прес-центру ліцею у складі : Авдєєнко Анастасії, Горжій Вікторії, Клобукова Олега, Куцої Лілії необхідно було зробити креативне селфі з урахуванням усіх можливих негараздів заднього фону, композиції і камери. Попeрeду останній етап!!!

 

8 лютого 2019 р. у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся третій етап міського конкурсу "Прес-бій". Конкурс поділявся на 2 етапи:"Фотовікторина" і "Інтерактивне завдання". Команді прес-центру ліцею у складі : Авдєєнко Анастасії, Горжій Вікторії, Клобукова Олега, Куцої Лілії необхідно було зробити креативне селфі з урахуванням усіх можливих негараздів заднього фону, композиції і камери. Попeрeду останній етап!!!

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Третій етап міського конкурсу "Прес-бій"