АКЛ

День учнівського самоврядування

1a

Чи мріяли ви коли-небудь стати директором ліцею чи вчителем популярного закладу освіти? А натиснути чарівний довгоочікуваний дзвінок на пару чи з неї? 7 грудня у ліцеїстів була така можливість, адже цього дня в стінах Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ м. Києва відбувся День учнівського самоврядування.

День, коли учні обіймали керівні посади, проводили уроки за заздалегідь підготовленими планами-конспектами, перевіряли щоденники та зошити, робили відеорепортажі та дискутували на психолого-педагогічні теми.У цей важливий для кожного ліцеїста день посади були розподілені таким чином: директор ліцею – Желтов Андрій, учень 403 групи; заступник директора з навчально-виховної роботи – Авдеєнко Анастасія, учениця 202 групи, заступник з виховної роботи – Шмундир Микола, учень 303 групи, заступник з наукової роботи – Данілов Іван, учень 401 групи. Методисти: Кошева Анна та Круцюк Андріанна.Класні керівники теж виконували досить відповідальну роботу: виписували оцінки, перевіряли щоденники, вели облік відвідування, проводили години спілкування та цікаві зустрічі. Окрім цього, ліцеїсти познайомилися з обов’язками завгоспа, бухгалтера, секретаря та психолога.

    Бути вчителем – це досить важка робота, чи не так? Потрібно тримати все під контролем та бездоганно володіти матеріалом. Але для наших ліцеїстів випробування, виклики – це не проблема. Тому вони й спробували себе в ролі справедливого вчителя.
    Упевнені, що після таких заходів ми стаємо більш дружніми, відчуваємо себе одним колективом. Щорічно цього свята чекає кожен ліцеїст, адже це дає можливість краще пізнати самого себе.

0a

2a

3a4a

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини День учнівського самоврядування