АКЛ

Декада самоврядування

З 30.11 по 10.12 у Авіакосмічному ліцеї НАУ відбулася декада самоврядування. В рамках декади пройшли такі заходи, як «Тиждень кольорової терапії», «Зупинимо СНІД разом», «Міс Ліцей 2012», історико-правовий брейн-ринг, присвячений Дню прав людини, День місцевого самоврядування та День учнівського самоврядування.
Сприйняття кольорів – важливий аспект життєдіяльності людини. У зв’язку з цим у Авіакосмічному ліцеї НАУ відбулася традиційна щорічна акція під назвою «Кольорова терапія». Кожен день має свій колір. Кожного дня протягом кольорового тижня ліцеїсти та вчителі одягають будь-який елемент одягу або аксесуари, що відповідають забарвленню дня. Останні два кольорових дні доповнюються конкурсом бантиків та краваток.
6 та 7 грудня у Авіакосмічному ліцеї відбувся День самоврядування. Цього дня ліцей став осередком самостійності учнів. Діти тимчасово зайняли керуючі посади та спробували себе в ролі педагогів. Ліцеїсти розподілили між собою обов’язки. Функції директора взяла на себе Ільєнко Тетяна, президент ліцею, яка відразу взяла все під чіткий контроль. Представники Парламенту налагодили роботу радіогазети та протягом дня вирішували усі  організаційні питання.
Департамент науки та освіти взяв на себе організацію та проведення історико-правового брейн-рингу, присвяченого Дню прав людини.
7 грудня силами Департаменту культури було організовано традиційний конкурс краси «Міс Ліцей 2012» . Усіх учасниць було нагороджено стрічками та цінними подарунками.
Самоврядування – один із атрибутів демократичного устрою суспільства. Можна впевнено говорити про те, що учні Авіакосмічного ліцею впоралися з усіма поставленими перед ними задачами. Наші ліцеїсти – самостійні та повноправні жителі створеної ними ж держави АКЛ.
 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Декада самоврядування