АКЛ

Випуск 9-х класів в АКЛ НАУ

114 червня в АКЛ НАУ відбувся випуск 9-х класів. На подвір’ї ліцею зібрались  випускники, вчителі та батьки. З вітальним словом до учнів звернулася директор ліцею Земляна Галина Іванівна та дідусь учениці АКЛ НАУ, доктор технічних наук, Почесний працівник космічної галузі України, Почесний працівник авіаційного транспорту України, професор – Азарсков Валерій Миколайович.

14 червня в АКЛ НАУ відбувся випуск 9-х класів. На подвір’ї ліцею зібрались  випускники, вчителі та батьки. З вітальним словом до учнів звернулася директор ліцею Земляна Галина Іванівна та дідусь учениці АКЛ НАУ, доктор технічних наук, Почесний працівник космічної галузі України, Почесний працівник авіаційного транспорту України, професор – Азарсков Валерій Миколайович. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Крапко Марина Костянтинівна зачитала наказ по ліцею про переведення учнів 9-х класів. Гордо крокували дев’ятикласники за першим у житті важливим документом!
Зі словами вдячності до адміністрації та педагогів ліцею за навчання та виховання звернувся учень 201 групи Солін Дмитро, який отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою.
Класні керівники Кулик Ганна Григорівна, Кравченко Наталія Василівна та Аносова Ірина Анатоліївна побажали літнього відпочинку та продовження навчання в стінах рідного ліцею!

 

 

 

 

2

3

4

5

6

7

8

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Випуск 9-х класів в АКЛ НАУ