АКЛ

«В скрутні часи завжди цінніше золота – підтримка»

1

Сьогодні Україна переживає важкі часи і зараз, як ніколи, потрібна допомога тим, хто не в змозі подбати про себе сам. Учні Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ м. Києва, розуміючи це, всіляко приймають участь у благодійних ярмарках, толоках, концертах, співпрацюють разом з Радою старшокласників «Лідер» та благодійною організацією «Добро та захист».

Ліцеїсти писали листи світла для онкохворих дітей, збирали речі та продукти харчування в православний притулок «Сонечко», відвідували поранених військовослужбовців, підтримуючи їх листами та подарунками, приймали активну участь у зборі речей для дітей зони АТО, відвідували притулок для престарілих акторів в Пущі-Водиці, інтернат для людей із вадами зору в Пугачівці та ін. Але найголовніше не те, що діти вже зробили, головне – вони хочуть зробити ще більше! Саме тому благодійна організація «Добро та захист» та Управління освіти Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації нагородили ліцеїстів листами подяки за плідну працю та активну життєву позицію.

  

4

5

2

3

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини «В скрутні часи завжди цінніше золота – підтримка»