АКЛ

Літературний вечір Івана Яковича Франка «Тричі мені являлася любов».

0

16.03.2018 в АКЛ НАУ пройшов літературний вечір Івана Яковича Франка «Тричі мені являлася любов». 

Затишний кабінет української мови та літератури перетворився у справжній храм Кохання. 

 

Якщо кохання, дійсно, щире, то тоді, байдуже, які недоліки у коханого, не має значення, де знаходиться кохана людина. Кохання – величезна сила, вона може ощасливити, а може зробити нещасним. Головне зрозуміти, що не завжди все стається так, як хочеться нам, і почуття не завжди бувають взаємними. Та все одно варто вірити в кохання, адже вона надихає на безліч хороших вчинків.
Поезія «Тричі мені являлася любов…» входить до збірки «Зів’яле листя», яка має інтимне спрямування. У ній втілено роздуми автора над особистим життям, внутрішні рефлексії. Аналізована поезія, мабуть, є найбільш щирою з усіх, у ній автор викриває свою душу.
Під час заходу, учні АКЛ НАУ дізналися цікаві факти з особистого життя Івана Франка. Так, першою була Ольга Рошкевич – дочка попа з села Лолин. Актори змогли показати те, наскільки ж вони були закоханими один в одного. Зачитуючи вірші, ми відчули світлі спогади поета про Ольгу Рошкевич.
Далі, ми познайомились з другим коханням Франка, яке він зустрів у місті Станіслав, це була прекрасна полька Юзефа Дзвонковська, проте особисте щастя з нею не склалося через її страшку хворобу – туберкульоз. Аліна Загорна, учениця 302 групи, загріавши роль Юзефи, показала невелику симпатію до Франка, але це не були справжні почуття…
Целіна Журовська – третя любов поета, працювала поштаркою у Львові, де і познайомилась з Франком. Аліна Дзюба, виконавиця ролі Целіни, показала певну неприязнь до простого русина в вишиваній сорочці. Це було нерозділене кохання, гордовита красуня так і не відповіла йому взаємністю.

 

 

 

1

2

3

4

5

 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Літературний вечір Івана Яковича Франка «Тричі мені являлася любов».