АКЛ

День Самоврядування в АКЛ НАУ

1

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати.

Протягом декількох місяців заступник директора з виховної роботи Тетяна Валеріївна Іванюк, педагог-організатор Анастасія Юріївна М’ячкова разом з органами учнівського самоврядування готувались до Дня самоврядування в ліцеї.
Навчальний процес АКЛ НАУ проходив під чітким контролем адміністрації школи у складі директора школи – Хачатурова Євгенія та його помічників: заступника директора з навчально-виховної роботи Стецька Сергія та заступника з виховної роботи Дудки Анастасії. А вчителями, які проводили уроки були також учні. Вони заздалегідь ознайомилися з навчальною програмою та разом з учителями готували урок: складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабиякий хист у підготовці та під час проведення уроків.
Цього дня кожен мав певні обов’язки та доручення, свій сектор роботи, за який він ніс відповідальність протягом робочого дня. Це дало змогу ліцеїстам побути дорослими та самостійними, приймати рішення, розв’язувати проблеми та задачі різного характеру – це був хороший тренінг на майбутнє.
Завершився День самоврядування в ліцеї підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті незабутні враження і спогади на все життя. Ліцеїсти відчули свою значимість, навчились наполегливості в реалізації своїх планів, залучаючи на допомогу усі свої сили, об’єднуючись з іншими людьми, озброїлись необхідними практичними вміннями і навичками, які вони зможуть використати у дорослому житті.
Традиційно в АКЛ НАУ, разом із Днем самоврядування, була проведена акція «Кольорова терапія»(4.12 по 8.12), у якій брали участь не тільки діти, а й педагогічний колектив. Умови акції прості: щодня, починаючи з понеділка, відповідно до графіка, потрібно одягати річ або аксесуар певного кольору. Це стало дуже актуальним для винахідливих та стильних модниць та модників ліцею. У понеділок (4.12) ліцеїсти розфарбувались червоним кольором, який традиційно вважається кольором лідера. У вівторок (5.12) - синій колір – колір неба, атрибут філософської думки та внутрішньої сили. Середа (6.12) пройшов у ліцеї під позитивним та апетитним кольором – жовтим. У четвер (7.12) відбувся День самоврядування, де усі були в святковому вбранні. П'ятницю (8.12) учні АКЛ НАУ зустріли з фіолетовим кольором.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини День Самоврядування в АКЛ НАУ