АКЛ

Презентація прес-центру АКЛ НАУ

0

6 листопада, голова прес-центру Андрій Желтов, редактор Анастасія Пророк, куратор департаменту з написання шкільних статей Ханна Халіл, дизайнер газети Денис Шкут,  куратор відділу шкільних статей та куратор відділу ведення репортажів Шмундир Микола мали змогу захищати інтереси прес-центру АКЛ НАУ в Палаці дітей та юнацтва на заході, де  зібрались для виступів усі кращі прес-центри Солом'янського району.

Лідерам та гостям було представлено внутрішню структуру нашого прес-центру, характер ведення газети та інші організаційні моменти. Представники нашої прес-служби гідно представили свій центр, цікаво розповіли про систему департаментів в прес-центрі АКЛ НАУ. Найвищою мірою похвали роботи нашої прес-служби стала цитата куратора лідерства Солом'янського району : "Іншим навчальним закладам варто брати приклад з АКЛ НАУ у тому, як потрібно правильно «підіймати на ноги» прес-центр."
До речі, окрім нашого ліцею, свої газети захищали Спеціалізована школа біотехнологій та ліцей №144. Велика подяка не тільки керівникам прес-центру, а й звичайним журналістам, які радо прикладають свою руку до розвитку нашої газети та прес-служби АКЛ НАУ.
Також на заході були проведені майстри класи з журналістики дуже досвідченими людьми. Першою виступала дуже цікава особистість. Ця журналістка велику кількість часу працювала в редакції на телебаченні та радіо. На даний момент вона проводить тренінги молодих журналістів в start up. Також своїм досвідом з молодими журналістами поділилася представниця преси КПДЮ. Наша репортерська служба зробила відеорепортаж з заходу та взяла інтерв'ю у обох персон, яке ви вже скоро зможете подивитися на сайті КПДЮ.

1

3

5

2

0

4

6

7

8

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Презентація прес-центру АКЛ НАУ