АКЛ

Освітній проект «Наукові профільні школи учнівської молоді»

МАН

ttp://z-school.man.gov.ua/novuni/

Про проект
Реалізація цього проекту розпочалася у 2007 році, коли Мала академія наук підписала з фізичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка угоду про співпрацю. Відповідно до неї було організовано роботу секцій «Фізика» й «Астрономія». З часом було створено Науково-технічну школу на базі інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського». Так виникла ідея реалізації навчально-дослідницького майданчика для учнів, де школярі, в тому числі із сільської місцевості, могли б долучатися до якісної освіти, переймаючи знання від викладачів провідних українських вишів, та отримувати досвід проведення наукових досліджень.

На сьогодні функціонують такі школи:

• математична;
• фізична;
• хіміко-біологічна (секції «Хімія», «Біологія»);
• інформаційних технологій;
• лінгвістична (секція «Українська мова»);
• відновлюваної енергетики.

Завдання проекту
У школах учні мають змогу сформувати певні компетентності.
Пізнавальна компетентність: сприяє поглибленому вивченню і засвоєнню теорії, ознайомлює з основами науково-дослідницької та експериментальної діяльності, методиками та методологією досліджень.
Практична компетентність: передбачає формування навичок науково-дослідницької, експериментальної, винахідницької діяльності, вміння оперувати науковими знаннями та фактичним матеріалом; формує мовну культуру, системно-логічне мислення.
Творча компетентність: забезпечує набуття досвіду творчої діяльності, розвиток логічного мислення, здатності проявляти творчу ініціативу, виховання потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні.
Соціальна компетентність: сприяє розвитку моральних якостей, громадянської позиції, наукової та пошуково-дослідницької ініціативності; спонукає до отримання нових знань, професійного самовизначення; розвиває вміння працювати в колективі.

 

 

 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Освітній проект «Наукові профільні школи учнівської молоді»