АКЛ

Фестиваль «Архітектура, дизайн, будівництво»

111 квітня 2017 р. в Навчально-науковому інституті аеропортів Національного авіаційного університету відбулось урочисте відкриття Фестивалю «Архітектура, дизайн, будівництво». Відкрили його студенти ННІАП танцювальним флешмобом.

З привітальним словом до гостей, викладачів і студентів звернулись відповідальний з наукової роботи, завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів, д.т.н., професор А. Бєлятинський, завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва, д.т.н., професор О. Лапенко, завідувач кафедри основ архітектури та дизайну, кандидат архітектури, доцент О. Трошкіна та викладачі ННІАП.
Серед гостей були учні та заступник директора з виховної роботи Авіакосмічного ліцею ім. Сікорського НАУ м. Києва Тетяна Іванюк, яка привітала студентів і науково-педагогічний склад ННІАП із відкриттям фестивалю.
Потім у аудиторії відбувся святковий концерт, в якому виступили учні АКЛ НАУ та студенти Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ.
Ліцеїсти настільки сподобалися усім присутнім, що їх запросили провести закриття Фестивалю «Архітектура, дизайн, будівництво», що і сталося 25 квітня. Ведучі та організатори фестивалю відзначили активних учасників фестивалю та нагородили їх грамотами та статуетками.

 

 

 

 

123456789101112

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Фестиваль «Архітектура, дизайн, будівництво»