АКЛ

ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР В АКЛ НАУ

1Четвер Страсного тижня прийнято називати "Чистим". Згідно з біблійною легендою, саме в четвер відбулася трапеза Ісуса зі своїми учнями, відома як Таємна вечеря, на якій Юда зрадив свого вчителя. У 2017 році Чистий четвер випав на 13 квітня.

Назва свята пов'язана з обмиванням ніг. У богослужіннях у Страсний четвер згадується омовіння Ісусом ніг своїх учнів на знак смирення і любові до них. За обрядом, дорослі і діти в цей день урочисто миються до світанку, оскільки в цей час вода вважається цілющою. Після цього необхідно сходити на сповідь і причастя. До цього дня було прийнято приводити будинок в порядок, господині розвішували скрізь рушники з вишивкою.
Вже традиційно педагогічний та учнівський колективи Авіакосмічного ліцею ім.І.Сікорського НАУ м.Києва прикрашають будівлю ліцею до Великодня: пасхальне дерево, що квітне у вестибюлю, стрічками декількох кольорів і текстур, декоративні писанки, крашанки, драпанки, крапанки. створені унями ліцею у різних техніках, віночок-оберіг, зроблений з натуральних компонетів, який символізує добробут і гармонійно поєднується з інтер’єром...Адже наш ліцей – рідний дім, хай затишно буде в нім.
Нехай з Великоднем і до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай стає світлішою, а помисли - щирими та добрими. Смачної Паски! Христос Воскрес!

 

 

 

12345

 

 

 

 

 

 

 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР В АКЛ НАУ