АКЛ

День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті Аеронавігації

1

Щорічно перед практично всіма випускниками постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків. Як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у вузі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

В цій ситуації актуально і гостро постає проблема конкретної допомоги молоді в професійному самовизначенні засобами професійної орієнтації.
Саме тому 17 лютого учні Авіакосмічного ліцею ім. І.Сікорського НАУ м. Києва відвідали День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті Аеронавігації Національного авіаційного університету.
Вступним словом ліцеїстів привітав директор НН ІАН Maчалін Ігор Олексійович. Відповідальний за навчально-методичну роботу Одарченко Роман Сергійович ознайомив учнів випускних класів з інформацією про кожну спеціальність, практичну підготовку та працевлаштування випускників, з правилами прийому до навчального закладу та важливістю вибору майбутньої спеціальності та перспективами, що їх надає інституті Аеронавігації.

 

  

 

1234765

 

 

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті Аеронавігації