АКЛ

День Святого Валентина.

2

За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського (III ст. від Р. Х.) й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною.
Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім'я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув'язнили під охороною офіцера, прийма́чка якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув на християнство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого.

Всі ліцеїсти із нетерпінням чекали цього свята – Дня Святого Валентина. Готувались, трохи нервували, знову чекали і дочекались! Вже напередодні свята почались приготування. Учні прикрашали другий поверх нашого ліцею, де і проходила основна частина святкування – церемонія реєстрації шлюбів між закоханими. Дівчата вдягали фату, тримали весільні букети і нарешті обмінювались обручками зі своїми коханими.

Також у цей день працювала Пошта Кохання і її листоноші – 2 прекрасних янголи. Янголята розносили листівки і солодкі подарунки по всьому ліцею. Ліцей дихав коханням.

 

 

 

 

1234567

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини День Святого Валентина.