АКЛ

Зустріч Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника

30 січня 2012 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника з учнями Авіакосмічного ліцею членами Малої академії наук України.
У зустрічі, яка відбулася в аудиторії імені Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка., також брали участь поважні гості: Довгий Станіслав Олексійович... 30 січня 2012 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника з учнями Авіакосмічного ліцею членами Малої академії наук України.

У зустрічі, яка відбулася в аудиторії імені Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка., також брали участь поважні гості: Довгий Станіслав Олексійович – Президент Малої академії наук, народний депутат України; Губерський Леонід Васильович – ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Походенко Віталій Дмитрович – Віце-президент Національної академії наук України та близько 100 учнів-членів Малої академії наук інших навчальних закладів. За допомогою мережі Інтернет, також відбувся телеміст із науковцями зі Європейської організації з ядерних досліджень, що знаходиться поблизу Женеви (Швейцарська Конфедерація) для спілкування із юними науковцями Малої академії наук України.

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна "Я люблю тебе, Авіакосмічний ліцей!!!" Випускники-2020! До вас звертаються випускники АКЛ НАУ-2007 року. Зустріч Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника