АКЛ

Альтернативна ялинка

З 12 по 19 грудня в Авіакосмічному ліцеї НАУ відбувся конкурс «Альтернативна ялинка». Кожна група запропонувала на розсуд викладачів свій варіант новорічної ялинки.
Цього разу новорічні красуні виявилися як ніколи різноманітними та оригінальними.
101 група виготовила відразу дві ялинки. Одна – з пісочного печива та цукерок, друга – з пофарбованих макаронних виробів. Учні 201 групи також не обмежували себе і виготовили дві яскраві ялинки з ниток, а прикрасили маленькими різнокольоровими цукерками. «Ні дощу, а снігу так» - саме такий надпис прикрасив ялинку 202 групи, яку діти виготовили з парасольки. Учні восьмого класу оригінально підійшли до справи і вирішили зробити не ялинку, а яскравий різдвяний віночок. А 204 група під свою ялинку посадила маленького сніговика. Одинадцяті класи від молодших товаришів не відставали. 302 група виготовила найбільшу ялинку з серветок та прикрасила її маленькими іграшками. 304 група при виготовленні ялинки скористалася технікою модульного оригамі, чим неабияк вразили всіх. А учні 306 групи створили цілу композицію різдвяну композицію.
Окрім цього, для виготовлення ялинок діти використовували шпалери, різнокольоровий папір, стрічки, прикраси і навіть продукти харчування.
З кожним роком фантазія дітей розвивається все більше, і можна тільки уявити, які ялинки нас чекають наступного року.

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду