АКЛ

День вчителя

Мій вчителю сивий, уже зародили дерева,
Які ми давно посадили з тобою в саду.
То просто тривала остання велика перерва,
З якої до тебе на вічний урок я іду… Як і кожний навчальний заклад України, в останню п’ятницю вересня авіакосмічний ліцей святкував день вчителя. Учні підготували улюбленим вчителям феєричне свято. З самого ранку голови департаментів на чолі з президентом прикрашали головний вхід в ліцей та бурхливими оплесками зустрічали кожного учителя, вітаючи зі святом. Діти підготували багато подарунків – жартівливі шаржі, малюнки, ікебани. Також кожному вчителю подарували паперову сову – символ мудрості та довголіття.
Святковий настрій не залишав ліцей протягом дня. Кульмінацією свята став святковий концерт. Всі таланти ліцею зібралися разом для того, щоб щиро привітати улюблених педагогів. Зворушливі вірші, запальні танці, веселі пісні – концерт вдався! Вдячні вчителі ще довго не відпускали бурхливими оплесками учасників концерту.
У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, а вчитель – у думках і у справах учнів». Любіть своїх вчителів, адже вони – наші духовні батьки.

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду