АКЛ

Малюнок на асфальті

16 вересня в Авіакосмічному ліцеї НАУ відбувся конкурс «Малюнок на асфальті». Малюнок був приурочений до двадцятої річниці незалежності України. Насамперед треба сказати, що кожна група виявила свої креативні та творчі здібності. Завдання було не з легких, а часу давалося зовсім небагато. Та все ж малюнки вдалися різнобарвні та яскраві.

Цього року кожна паралель мала перше, друге та третє місце. Наймолодші ліцеїсти з особливою дитячою ніжністю описували малюнком свято незалежності. Дев’яті класи висловлювали подяку рідній державі за її довге існування. Паралель десятих класів довела дорослість та незалежне існування нашої країни. А от найстарші учні, одинадцяті класи, намагались показати, наскільки з кожним роком росте та вдосконалюється життя та існування людей та побуту в країні.
За ці декілька годин спільної праці ліцеїсти мали змогу поспілкуватися та обмінятися думками щодо спільної ідеї. Кожен міг оцінити малюнки інших груп та висловити свою думку щодо них.
Тож можна впевнено сказати, що конкурс малюнків на асфальті, присвячений двадцятій річниці незалежності України, вкотре довів творчі здібності, патріотизм та відданість учнів ліцею нашій державі. І хоча не кожен малюнок посів призове місце, всі вони заслуговують нагороди.

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду