АКЛ

Ліцеїст Гречко Дмитро - переможець конкурсу «Нащадки славетних лицарів».

15 лютого в Палаці дитячої та юнацької творчості Солом'янського району відбувся конкурс «Нащадки славетних лицарів».
Захід був організований Солом'янською районною у місті Києві державною адміністрацією, Палацом дитячої та юнацької творчості Солом'янського району та Радою старшокласників «Лідер». Право змагатись у фіналі вибороли сім найкращих юнаків з навчальних закладів району: АКЛ, ФПЛ, №26, №54, №177, №221, №318. Змагання відбувалось у чотирьох конкурсах: «Лицарі мого роду» - розповідь про одного з членів родини, який захищає або захищав Батьківщину, «Якби я в армії служив» - театралізована розповідь про одну з військових професій, «Пісні звитяги» - конкурс, в якому кожен учасник мав представити фрагмент пісні про солдатські будні та військову відвагу, «У солдата вихідний» - творчий конкурс, в якому конкурсант мав продемонструвати свої здібності, таланти, вміння.

Конкурси оцінювало поважне та компетентне журі, до складу якого входили: заступник голови Солом'янської районної у місті Києві державної адміністрації Савицька О.В., начальник управління освіти Солом'янського району Рудзинська О.М., голова ради ветеранів Солом'янського району, генерал-лейтенант Парафейніков Б.Д., майор частини спеціального призначення «Барс» Клебан В.Л., начальник управління культури Максимова О.І., головний спеціаліст головного управління освіти Тодосова Г.І.
Конкурс «Нащадки славетних лицарів» в Солом'янському районі проводиться в п'ятий раз. Але вперше цей захід матиме продовження на міському рівні.
Учень Авіакосмічного ліцею Гречко Дмитро гідно представив свій навчальний заклад. Яскравий, елегантний, шляхетний юнак мав усі необхідні для переможця якості та здібності, що і не залишилось непоміченим членами журі. І якщо вірити класику, який сказав, що: «Велич перемоги вимірюється мірою її трудності», то перемога АКЛ на цьому конкурсі є величезною.
Переможців було нагороджено цінними подарунками: іменними годинниками від голови Солом'янської районної у місті Києві державної адміністрації Сидорова І.П., сертифікатами на професійну фотозйомку та почесними грамотами.
І нехай ця перемога буде не останньою для Авіакосмічного ліцею!

Адміністрація АКЛ НАУ висловлює особливу подяку усім тим, хто допомагав у підготовці до конкурсу: ректорату Національного авіаційного університету, центру культури і мистецтв НАУ - за надані костюми, інформаційно-видавничому відділу НАУ, факультету підготовки офіцерів запасу НАУ, кінологічному центру ГУМВС України в Київській області.

Корисні посилання

logo22

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду

Ви тут: Головна Новини Ліцеїст Гречко Дмитро - переможець конкурсу «Нащадки славетних лицарів».