АКЛ

Впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес

{hsimage|Впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес|left}10.11.2010 року в Авіакосмічному ліцеї Національного авіаційного університету м. Києва відбулась виїзна сесія учасників Програми ПК керівників НЗ на тему «Впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес». Понад тридцяти директорів та заступників директора навчальних закладів м. Києва обговорювали проблеми впровадження у навчально-виховний процес ЗНЗ інформаційно-комунікаційних технологій які постали перед школами, гімназіями та ліцеями в ході виконання Державної програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці» на 2006-2010 роки.
Адміністрація ліцею поділилася своїм досвідом роботи з впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес. Учасникам сесії були запропоновані фрагменти уроків фізико-математичної циклу та позакласного заходу з використанням сучасних технічних засобів (інтерактивна дошка + проектор + комп'ютер, маркерна дошка + проектор + комп'ютер, телевізор + комп'ютер).
На завершення сесії було проведено Круглий стіл «Про Концепцію Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року»

Корисні посилання

logo22

aklnaufb

sol

ban sol2 

La strada 1 3La strada 2 2

Alternative flash content

Requirements

Контакти

Адреса: 03680, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корпус 7-б
Телефони: (044) 497-41-45, 406-72-23
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.akl-nau.com.ua

Як доїхати до Авіакосмічного ліцею НАУ (АКЛ):
·трол. №27 до зупинки "Вул. М. Донця"
·трамвай № 1к, 3 до ст. "Національний авіаційний університет"
·маршрутним таксі №427 (від станції м. “Палац Спорту” через станції м.”Політехнічний інститут”,   “Шулявська” до зупинки "Вул. М.Донця”);
·маршрутним таксі  №433 (від ЦУМу через станцію м.”Університет” до зупинки "Вул. М.Донця”);

Мапа проїзду